HAKKIMIZDA

Model yapımı sizin için bir tutkuysa, doğru yerdesiniz. Maketistan markasıyla 2006 yılından bu yana deneyimli hobiciler ve maket hobisine yeni başlayanlar için yüzlerce farklı maket seçeneği ile hizmet veriyoruz.
Model maket yapımının kişiyi geliştirici ve tatmin edici bir hobi olduğuna inanıyor, model maket yapma topluluğunu büyütmeyi amaçlıyoruz.
Bu amaçla 2011 yılında açtığımız e-ticaret sitemiz sayesinde pek çok maket hobicisi ile yollarımız kesişti. Sektördeki tecrübemiz, müşterilerimize daima en iyi hizmeti sağlama isteğimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile pazarda bilinen markalardan biri haline geldik. Sitemizde deneyimli ve yeni başlayan hobicilere uygun; Plastik Kitler, Ahşap Gemi Kitleri, Dioramalar, Taş Ev Maket Kitleri, RC Modeller, Hazır Figürler, Maket yapma hobisi için gereken tüm araçlar bulunuyor. Sitemizdeki ürünleri sürekli olarak arttırıyor ve ürün yelpazemizi genişletiyoruz.
Müşterilerimize tüm siparişleri en iyi şekilde ulaştırmak için gönderim öncesinde maket kutularını kontrol ediyor, kutuları özenle paketleyip Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz. Müşterilerimizi sitemize yeni eklediğimiz ürünlerden haberdar etmek ve maket yapımı hobisi ile ilgili bilgilendirmek için blog ve Instagram sayfamızı sürekli olarak güncelliyoruz.


Bir hobiniz olsun.
— Maketistan
FİRMA BİLGİLERİMİZ

Firma Ünvanı: Kıvanç Kuş Maketistan

Fatura Adresi: Müeyyedzade Mah. Tatar Beyi Sokak No:25/2 Beyoğlu/İstanbul

Vergi Dairesi / No: Beyoğlu V.D. / 33937036644

Ticari Sicil Numarası: 15629-5

Mersis Numarası: 3393703664400019

Bağlı Olduğu Odalar: İTO (İstanbul Ticaret Odası)

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

Banka: Yapı Kredi - Karaköy Rıhtım Şubesi

Hesap Adı: Kıvanç Kuş

IBAN: TR62 0006 7010 0000 0056 1144 52

Başa dön